Dziļurbums - Artēziskās akas - Dziļurbumu tīrīšana un remonts
phone +371 288 77 009
  • Latviešu
  • Russian
Dziļurbuma aku ierīkošana,aprīkošana Dzilurbums

Dziļurbumu jeb artēzisko aku tīrīšana un remonts

Ikdienā tas ir tieši tik vienkārši kā atgriezt ūdenskrānu

Dziļurbumi ekspluatācijas laikā daudz rūpju neprasa, tomēr ik pēc 8-10 gadiem iesakām veikt urbuma tīrīšanu, lai saglabātu augstu ūdens kvalitāti un spiedienu.

Dziļurbuma tīrīšanas izmaksas no 450 eur.

Dziļurbuma tīrīšanu un remontu veiksim ātri un profesionāli

Izvēlēto materiālu kvalitāte noteiks dziļurbuma kalpošanas ilgumu

Dziļurbumu kalpošanas laiks tiešā veidā ir atkarīgs no izvēlēto materiālu kvalitātes. Dziļurbumā var ievietot dažādas caurules. Melnā metāla caurule kalpo aptuveni 40 gadus, nerūsējošā tērauda – ap 70 gadiem, bet plastmasas cauruļu kalpošanas laiks šobrīd vēl nav pārbaudīts.

Nereti problēmas ekspluatācijas laikā rodas, jo urbumā iekļūst netīrs ūdens no augstākajiem slāņiem, smilts. To var izlabot, atjaunojot urbumu.

Ja ekspluatācijas laikā rodas kādas sūdzības, piemēram, samazinās ūdens spiediens, esam gatavi novērtēt situāciju un veikt nepieciešamos tīrīšanas vai remonta darbus. Dziļurbums atkal darbosies kā jauns.

Mums ir vairāk kā 20 gadu pieredze visdažādāko dziļurbumu ierīkošanā, kā arī tīrīšanā un remonta darbos visā Latvijas teritorijā. Droši uzrunājiet – rakstiet, zvaniet, un mēs atradīsim vispiemērotāko risinājumu tieši Jums!

Dziļurbuma tīrīšana un remonts Dziļurbumu remonts Artēziskās akas tīrīšana un remonts

 

Online pieteikums

Kur ir ūdens, tur arī dzīvība. Kur vēl nav ūdens, tur aiciniet talkā mūs! T.28877009